אודותינו

לאחר שנים רבות בשיווק וניהול בתחום המסחרי, נטלי פרלמוטר מחליטה ללכת עם האהבה הישנה שלה ולעסוק בתיירות, בדגש על איטליה כדי שאתם תוכלו להנות מחופשה חלומית עם ליווי אישי ולגלות מקומות מדהימים וקסומים בארץ המגף.

למה איטליה? נטלי פרלמוטר נשואה לאיטלקי מרומא (רומאי בכל רמח אבריו) ומשם נולדה האהבה והתשוקה לאיטליה. במיוחד לאחר שנסעה וביקרה בהרבה אזורים וערים מהמפורסמות שבהן כמו ונציה ורומא… ועד לכפרים בדרום המדינה.

נוי איטליה מתמקדת בחופשות איכות, בבתי כפר משובצים בנופש של איטליה, בוילות יוקרתיות, טירות עתיקות, ומבנים מדהימים שהוסבו לאירוח בוטיק .

נוי איטליה מספקת לכם מגוון יעדים בכל רחבי איטליה כמו אגם גארדה, הרי הדולומיטים, טוסקנה ועוד ועוד.

צרו איתי קשר ולא תתאכזבו!

Giadaout

מאז עלייתה לישראל מאיטליה ב-2001, תמרה צ'זנה עובדת בתחום התיירות ומתמחה בתיירות לאיטליה, עם ניסיון של למעלה מ- 10 שנים.

בהתחלה הייתה זו דירתה ברומא שאותה הפכה לדירת נופש, ובהמשך, נסעה תמרה בכל רחבי איטליה כדי למצוא את בתי הנופש היפים והמיוחדים ביותר כדי להוסיף אותם למגוון הבתים שתציע לכם.

 

בין בתי הנופש ניתן למצוא וילות גדולות המתאימות למשפחות או קבוצות חברים, דירות נופש, חוות נופש, אחוזות, בתים בערי אמנות כמו רומא, פירנצה וונציה ומלונות עם קצב אחר.

עד שעלתה לארץ הספיקה תמרה לחיות במילאנו, ונציה ורומא, מקומות שהכירה על בוריים. את ההכרות הזאת היא מעמידה כעת לרשותכם.

תמרה צ'זנה, בסיוע הצוות של נוי-איטליה, לעולם לא תציע לכם פתרון דיור שבו היא עצמה לא הייתה רוצה לבלות בו את חופשתה! בנוסף, כל פתרונות הדיור מותאמים אישית ללקוח, והם ללא ספק אופטימליים במונחים של יחס איכות-מחיר.

מכתבי תודה, לקוחות חוזרים והמלצות רבות הם ההוכחה הטובה ביותר לשביעות רצונם של כלל לקוחותיה.

נכון להיום תמרה עובדת על פרוייקטים נוספים כמו חתונות, ואירגון תיירות אומנותית לרומא וונציה.

אז חופשה נעימה עם נוי-איטליה!

rome-2299619_960_720